Wesołych Świąt! :)

W środę odbył się ostatni trening w tym roku. Zawodnicy zostali podzieleni na 5 grup i rozegrali mini-turniej, najmłodsi natomiast zaangażowali się w różnego rodzaju gry i zabawy z elementami badmintona. Pojedynki były na tyle wyrównane i zacięte, że nie udało się rozegrać wszystkich meczów w 3 godzinnych zmaganiach.

Dokończymy sobie nierozstrzygnięte gry na spokojnie już w nowym roku. Każdy z zawodników otrzymał coś słodkiego i dyplom za uczestnictwo i zaangażowanie w treningi w 2022 roku.

Mijający rok uważamy za bardzo udany. Sekcja się powiększa, klub się rozwija, a co za tym idzie rozwijają się dzieci, co można dostrzec gołym okiem. I to oczywiście cieszy nas najbardziej. Nasi zawodnicy pojawiają się na turniejach ogólnopolskich (zajmując czołowe lokaty), w wakacje zorganizowaliśmy po dłuższej przerwie wraz z UKS Unia Bieruń obóz letni, a czwórka naszych badmintonistów (Gabriel Piskorski, Leon Burda, Kacper Kosz, Wojciech Kamiński) dostała się do Kadry Mazowsza i zapewne wraz z innymi zawodnikami z klubów z naszego województwa będą jeździć na zgrupowania oraz turnieje.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomagają nam, ażeby klub funkcjonował z każdym kolejnym tygodniem coraz lepiej i się rozwijał.

Starszym zawodnikom (I tym nieco starszym od tych „starszych” 😉), którzy niejednokrotnie bezpośrednio pomagają w treningach swoim młodszym kolegom.

Rodzicom, którzy wspierają swoje pociechy podczas wyjazdów na turnieje ogólnopolskie i nie tylko, oraz wszystkim, którzy życzą nam samych sukcesów i mocno nas wspierają.

A jeśli jestem już przy życzeniach, to chcielibyśmy wszystkim związanym z naszym klubem i środowiskiem badmintonowym złożyć serdeczne życzenia z okazji świąt Bożego

Narodzenia i zbliżającego się nowego roku. Niech będą to święta pełne miłości, radości, pokoju i spokoju, a nowy rok niech przyniesie przede wszystkim zdrowie, ale również pozytywne emocje związane z Waszymi osobistymi sukcesami oraz radość z życia, bo jest to jednak najwspanialszy dar jaki mamy – ŻYCIE.

Trzymajcie się ciepło, pozdrawiamy. 🏸🏸💪💪🥳🥳