Kolejne dobre wieści z ogólnopolskich zawodów.

21 października w Gdyni odbył się Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików, Młodzików Młodszych i Żaków. W drugiej i trzeciej wymienionej kategorii wiekowej nasz klub miał swoich reprezentantów, gdyż do Trójmiasta wybrali się Kacper Kosz, Gabriel Piskorski oraz Kuba Piotrowski.
Kacper Kosz grając w kategorii Młodzik Młodszy w grze pojedynczej po wygraniu grupy (wygrywając z turniejową „1”) dotarł do finału, gdzie musiał uznać wyższość zawodnika SKB Badminton4All Sulęcin – Waldemara Wójtowicza. W grze mieszanej nasz zawodnik w parze z badmintonistką z KS Badminton Gdańsk – Natalią Szablewską – również zajął drugie miejsce, więc Kacper do Płocka wrócił z dwoma srebrnymi medalami.
W kategorii Młodzika występowali Gabriel i Kuba. Grając razem w parze w grze podwójnej zawody zakończyli na fazie grupowej, ulegając nieznacznie rozstawianym z nr. 1 Hubertowi Gruba (MKB Lednik Miastko) i Adamowi Fikusowi (UKS Bliza Władysławowo) – 19:21, 18:21. Na fazie grupowej grę pojedynczą zakończył Kuba Piotrowski, który jeden mecz wygrał i jeden przegrał. Gabriel Piskorski po wygraniu zdecydowanie wszystkich meczy w fazie grupowej awansował do ćwierćfinału i na tym etapie zakończył zawody przegrywając z zawodnikem UKS Bliza Władysławowo – Jakubem Karbowniczakiem – 15:21, 18:21.