Michał i Maciej Gomoła akademickimi wicemistrzami Polski!
Dodane przez AG dnia 14 kwiecień 2022
W niedawno zakończonych finałach Akademickich Mistrzostw Polski, które zostały rozegrane w Łaziskach zawodnicy naszego klubu zdobyli srebrny medal, reprezentując uczelnie na której studiują, czyli Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie.
W finale warszawski AWF musiał uznać wyższość kolegów po fachu z Katowic, ulegając nieznacznie 4:2.
Michał z Maćkiem zaprezentowali się z bardzo dobrej strony wygrywając w decydujących fragmentach meczów swoje pojedynki. Przegrywali nieznacznie tylko z aktualnymi reprezentantami kraju. Może więc cieszyć fakt, że przy dużo mniejszej ilości treningów w porównaniu z kolegami będącymi w Kadrze Narodowej, Michał z Maćkiem są w stanie nawiązać z nimi równorzędną walkę. Maj i czerwiec są miesiącami, gdzie rozgrywane są w różnych kategoriach wiekowych Mistrzostwa Polski. Nie zabraknie na nich zawodników z naszego klubu. Trzymamy więc kciuki za dobre występy naszych badmintonistów i badmintonistek.
Szczegółowe wyniki AWF Warszawa dostępne są pod poniższym linkiem...
https://pzbad.tournamentsoftware.com/sport/team.aspx?id=FB19E4C5-43F1-48CE-93AC-3CDA66DBA859&team=13&fbclid=IwAR39TXmpp58UeMdbP_dT3KK91H3Bb28GGE0MZV1krHmhwd05YSseZnGLyDg

Images: AWF Warszawa2.jpgImages: AWF Warszawa1.jpg