Srebrny medal Mistrzostw Europy zachętą dla przyszłych badmintonistów.
Dodane przez AG dnia 17 wrzesień 2021
W dniach 3-12 września nasz trener wraz z trenerem Jarosławem Suwałą, fizjoterapeutką Adą Lasotą i 11 zawodniczkami i zawodnikami Kadry Narodowej wziął udział w Mistrzostwach Europy do lat 17, które odbyły się w malowniczej miejscowości na Słowenii - Podčetrteku.

Okres ten był bardzo intensywny i pracowity zarówno dla trenerów, jak i zawodników. W turnieju drużynowym zabrakło niewiele, żeby zająć 1 miejsce w grupie i walczyć o medale. Minimalna porażka ze Szwecją 3:2 i ostatecznie 2 miejsce w grupie zakończyły marzenia o medalu w turnieju drużynowym.
W turnieju indywidualnym Joanna Podedworny zdobyła srebrny medal, co jest niesamowitym i świetnym wynikiem tej utalentowanej zawodniczki. Warto nadmienić, że prawie wszyscy kadrowicze doszli do 1/8 finału (najlepsza "16") w swoich grach, co należy uznać za również bardzo dobry wynik.

Korzystając z okazji chcielibyśmy zachęcić dzieci z klas 1-3 do spróbowania swoich sił w grze w badmintona w naszym klubie. Jeśli marzysz i w przyszłości chciałbyś  zostać członkiem Kadry Narodowej Badmintona i zdobywać medale jak Asia zapraszamy na pierwsze zajęcia. Więcej informacji:

mail: klub@ksmasovia.pl
telefon: 609-45-72-27

Images: ME.jpg

Images: ump.jpg