Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów
Dodane przez AG dnia 13 czerwiec 2017

Troje zawodników naszego klubu wystartowało w rozgrywanych w dniach 9-11 czerwca 2017 roku w Zielonce XXXVIII Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów
- Adam Załęski w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii 30+
- Adam Załęski i Adam Kosz w grze podwójnej mężczyzn w kategorii 30+
- Magdalena Koba w parze z Jerzym Dołhanem z SKB Suwałki w grze mieszanej w kategorii 35+

Rekordowa frekwencja- 226 zawodników!Bardzo silnie obsadzone kategorie wiekowe, szczególnie te najmłodsze, w których grało wielu byłych medalistów Mistrzostw Polski i reprezentantów kraju! Nie udało się Adamowi Załęskiemu obronić dwóch tytułów wicemistrza Polski z ubiegłego roku. W pojedynku singlowym o brązowy medal uległ nieznacznie w 3 setach , po bardzo zaciętym pojedynku i nie wykorzystując 3 lotek meczowych Andrzejowi Gaszowi z Katowic. Nie powiodło się także w grze podwójnej z Adamem Koszem.
Na najwyższym stopniu podium stanęła zdobywając tym samym złoty medal Magdalena Koba w grze mieszanej z Jerzym Dołhanem z Suwałk w kategorii wiekowej 35+. W finale pokonali oni parę Dominika Guzik-Płuchowska/Marek Gałczyński w setach 21-16, 16-21, 21-14. Jest to ósmy złoty medal Magdy w Mistrzostwach Polski Seniorów i pierwszy od 2014 roku po przerwie spowodowanej kontuzją.