UKS 70
Losowa Fotka
Puchar Kujaw
news: Puchar Kujaw.jpgPUCHAR KUJAW

10 października w Solcu Kujawskim odbył się IV Ogólnopolski Turniej Badmintona o Puchar Kujaw. Udział w nim wzięła reprezentacja Klubu Sportowego Masovia: Krzysztof Krajewski, Laura Gronkiewicz, Kamil Sokołowski, Mikołaj Jastrzębski oraz Maciej i Michał Gomoła. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych do 13, 15 i do 17 lat. „Na medal” spisali się juniorzy młodsi. Zawodnicy trenera Adama Załęskiego w swojej kategorii wiekowej wygrali praktycznie wszystko co było do zdobycia. W grze pojedynczej mężczyzn zajęli całe podium. Na pierwszym stopniu stanął Maciek Gomoła, a tuż za nim na drugim jego brat Michal Gomoła. Trzeci stopien zajęli wspólnie Kamil Sokołowski i Mikołaj Jastrzębski. W grze podwójnej płoccy badmintoniści również okazali się bezkonkurencyjni. Turniej wygrali bracia Gomoła, którzy w finale pokonali kolegów z Klubu – parę Sokołowski – Jastrzębski. Doskonale spisała się także młodziczka KS Masovii. Laura Gronkiewicz w grze pojedynczej zaciętą rywalizację zakończyła na trzecim miejscu. Kolejny start naszych zawodników już za 24 października na Międzynarodowym Turnieju Mazovia Cup.